| Print side |

Forside | Info | Idrætter | Tilmelding | Tilmeldingsbarometer | Program | Resultater | Kontakt

 

 

Tilmeldinger

Nedenfor vises en liste over personer tilmeldt Atletik. Klik på en klub for at se hvorledes tilmeldingerne fordeler sig på de forskellige idrætter.

NavnKlub
Daniel MunthesenBofællesskabet Else Hus
Marianne PedersenBostedet Stærevænget, Assens
Niclas Krogh NiclasenBostedet Stærevænget, Assens
Peter Møller LarsenBostedet Stærevænget, Assens
Aleksi HyvärinenFinland
Marko RuotsalainenFinland
Nea TilliFinland
Noora KoponenFinland
Tuomo RingmanFinland
Valtteri KalliomäkiFinland
Bibi SnajderIdrætscenter Århus
Daniel TaarbækIdrætscenter Århus
Karina Louise RaundalIdrætscenter Århus
Martin DalgaardIdrætscenter Århus
Søren EstrupIdrætscenter Århus
Anna ErsbølIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Anne-Mette EstrupIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Betina HoveIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Brian MoeskjærIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Carsten Laumann HansenIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Christian BlairIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Cille FellovIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Dorthe AlbrechtsenIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Felix Bruun la CourIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Frank JensenIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Helle HammergartIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Klara Alberte KellermannIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Lasse WürtzenfeldIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Lilian SvendsenIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Liv Holinger LarsenIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Martin Højland NielsenIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Megi ÜnalIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Navid RazzakIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Pernille Berndtz JensenIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Ronnie L. G. HansenIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Siri Friis VikesåIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Stine Emilie NerstingIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Victoria Lykke GøbelIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Winwin PedersenIdrætsskolen for Udviklingshæmmede
Aníta Ósk HrafnsdóttirIsland
Emil Steinar BjörnssonIsland
Haraldur ÞórarinssonIsland
Katrín Anna HeiðarsdóttirIsland
Katrín Lilja JúlíusdóttirIsland
Camilla JensenKlub Liv og Motion
Rasmus JørgensenKlub Liv og Motion
Adem Mohamed AdemParasport Frederiksberg
Alina QureshiParasport Frederiksberg
Asbjørn MølstedParasport Frederiksberg
Denis Jantzen AvciParasport Frederiksberg
Martin DanielsenParasport Frederiksberg
Mohamed HersiParasport Frederiksberg
Nicklas StruveParasport Frederiksberg
 

Sponsorer

Jysk - Logo
Elsass - Logo
Pressalit - Logo

Det Faglige Hus

Samarbejdspartnere

Helsingør Kommune

SOIF2018 Box - Lions

SPUC - Klub Liv og Motion

Øvrige sponsorer

ok-logo - web

Nelleman-Fonden

NordeaFonden_Logo

Spar Nord Fonden

Super Brugsen logo

SWEET IMAGE logo

Slagter Baagø - Logo

MissB Logo

Logo Fotoklubben Kronborg

Buy Aid

Sensodyne Logo

Colgate_Logo

Essilor_P_Logo

kontaktlinse institut logo

Forsyning Helsingør