| Print side |

Forside | Info | Idrætter | Tilmelding | Tilmeldingsbarometer | Program | Resultater | Kontakt

 

 

Tilmeldinger

Nedenfor vises en liste over personer tilmeldt Boccia. Klik på en klub for at se hvorledes tilmeldingerne fordeler sig på de forskellige idrætter.

NavnKlub
jan svenningsenFrederiksminde
sataporn sritepFrederiksminde
Thomas MartinsenFrederiksminde
LiseLotte NielsenHandicap I.F. for Nykøbing F + Ome.
Michael SchewitschHandicap I.F. for Nykøbing F + Ome.
Torben Bøtter FuglHandicap I.F. for Nykøbing F + Ome.
Anne Karin SødermanIdrætscenter Århus
Brit SchuttIdrætscenter Århus
Christine Ada HansenIdrætscenter Århus
Henrik TikiøbIdrætscenter Århus
Karsten PedersenIdrætscenter Århus
Katja SønderbekIdrætscenter Århus
Rasmus KristensenIdrætscenter Århus
Steffen SchmidtIdrætscenter Århus
Stine PultzIdrætscenter Århus
Tina Haugaard SørensenIdrætscenter Århus
heidi larsenIdrætsforeningen Trekløveret handicap-idrætsforening
Anton SigurðssonIsland
Birgir Reimar RafnssonIsland
Einar Scheving ThorsteinssonIsland
Guðmundur Ásgeir GrétarssonIsland
Kjartan ÁsmundssonIsland
Kristín JónsdóttirIsland
Adam BidstrupKlub Liv og Motion
Helena LundbølKlub Liv og Motion
Kaia EngelundKlub Liv og Motion
Michael F. MadsenKlub Liv og Motion
Sussi KorsvigKlub Liv og Motion
Taus Mejdahl JeppensenKlub Liv og Motion
Leif BeckKraftcenter Ribe
Henrik IwersenMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Jes NørregaardMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Per JensenMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Thomas StigårdMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Hans Jørgen MikkelsenSæby Handicapidrætsforening
Lisbeth MikkelsenSæby Handicapidrætsforening
Bjørg ThomsenTeam 2010
Camilla Bartels NielsenTeam 2010
Camilla BergstrømTeam 2010
Charlotte MadsenTeam 2010
Finn BuschTeam 2010
Johnnie HummelshøjTeam 2010
Kristina KysterTeam 2010
Per Piil RasmussenTeam 2010
Rikke ChristiansenTeam 2010
Unni SerritslevTeam 2010
Anette NielsenVesthimmerlands Handicap Idræt
Christina Cecilia PaulVesthimmerlands Handicap Idræt
Eivind NielsenVesthimmerlands Handicap Idræt
Finn Dyregaard NielsenVesthimmerlands Handicap Idræt
Niels Stenberg ChristensenVesthimmerlands Handicap Idræt
Pil LundstenVesthimmerlands Handicap Idræt
 

Sponsorer

Jysk - Logo
Elsass - Logo
Pressalit - Logo

Det Faglige Hus

Samarbejdspartnere

Helsingør Kommune

SOIF2018 Box - Lions

SPUC - Klub Liv og Motion

Øvrige sponsorer

ok-logo - web

Nelleman-Fonden

NordeaFonden_Logo

Spar Nord Fonden

Super Brugsen logo

SWEET IMAGE logo

Slagter Baagø - Logo

MissB Logo

Logo Fotoklubben Kronborg

Buy Aid

Sensodyne Logo

Colgate_Logo

Essilor_P_Logo

kontaktlinse institut logo

Forsyning Helsingør