| Print side |

Forside | Info | Idrætter | Tilmelding | Tilmeldingsbarometer | Program | Resultater | Kontakt

 

 

Tilmeldinger

Nedenfor vises en liste over personer tilmeldt Svømning. Klik på en klub for at se hvorledes tilmeldingerne fordeler sig på de forskellige idrætter.

NavnKlub
Andi Walter SørensenBostedet Møller Eriksensvej 1-3
Steffen Lohmann AndersenBostedet Møller Eriksensvej 1-3
Lene OlsenBrøndby Handicap Klub
Louise PedersenBrøndby Handicap Klub
Andreas LindqvistFinland
Anni TaipaleFinland
Anniina SaastamoinenFinland
Inka KolhinojaFinland
Tinja VatenenFinland
Erik SkjoldlundHelsingør Handicap Svømning
Frederikke BrusholtHelsingør Handicap Svømning
Heidi NielsenHelsingør Handicap Svømning
Ludvig SchouHelsingør Handicap Svømning
Marc Ochergreen ChristensenHelsingør Handicap Svømning
Mette Kiel JørgensenHelsingør Handicap Svømning
Steffen Helmer EghoffHelsingør Handicap Svømning
Thomas HansenHelsingør Handicap Svømning
Michael Felipe MortensenHerning Svømmeklub
Michael Felipe dyrholm MortensenHerning Svømmeklub
Eva RostedI.F.A.H. Hørsholm
Josefine AndersenI.F.A.H. Hørsholm
Mollie BerlingI.F.A.H. Hørsholm
Oscar JustesenI.F.A.H. Hørsholm
Johanne VestergaardIdrætscenter Århus
Martin FredriksenIdrætscenter Århus
Matilde GuldbækIdrætscenter Århus
Tina RasmussenIdrætscenter Århus
julie hansenIdrætsforeningen Trekløveret handicap-idrætsforening
Lars drejerIdrætsforeningen Trekløveret handicap-idrætsforening
rebecca nyholmIdrætsforeningen Trekløveret handicap-idrætsforening
Henrik BuchJob og Aktiv
Jan Bo AndersenJob og Aktiv
Martin Hovgaard NielsenJob og Aktiv
Michael Hammerich PedersenJob og Aktiv
Rikke Schnor JakobsenJob og Aktiv
Sune StavnsgaardKIFU - Københavns Idrætsforening for Udviklingshæmmede
Susanne PraemKIFU - Københavns Idrætsforening for Udviklingshæmmede
Pia LundbladKlub Liv og Motion
Camilla HansenKorsør Handicap Idræt
Frederik Schmidt JohansenKorsør Handicap Idræt
Mikkel S. PetersenKorsør Handicap Idræt
Dorte RasmussenLavia - Odder
Henrik NordtorpLavia - Odder
Henrik AndersenMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Lene HenningsenMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Linda JensenMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Niklas JakobsenMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Signe VestergårdMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Vicky BuntzenMaribo og Omegns Handicapidrætsfor.
Alexander KahrRingsted Handicap Idrætsforening
Bo BertelsenRingsted Handicap Idrætsforening
Susan HansenRingsted Handicap Idrætsforening
Marie HendriksenSIGMA SWIM Allerød
Oliver Roug NielsenSIGMA SWIM Allerød
Ditte OlsenSkagen Svømmeklub
Jes LarsenSkagen Svømmeklub
Leif MadsenSkagen Svømmeklub
Nikolai PedersenSkagen Svømmeklub
Birgit TofteSvømmeklubben Sælungerne
Carsten Stål OlesenSvømmeklubben Sælungerne
Heidi Kjær PedersenSvømmeklubben Sælungerne
Henriette ChristensenSvømmeklubben Sælungerne
Louise N. Larsen LarsenSvømmeklubben Sælungerne
Mads Kristian HansenSvømmeklubben Sælungerne
Mikkel BuhlSvømmeklubben Sælungerne
Rasmus Toft ChristensenSvømmeklubben Sælungerne
Ronnie MadsenSvømmeklubben Sælungerne
Susan NielsenSvømmeklubben Sælungerne
Camilla SchøbelTeam 2010
Carl John AndreasenTeam 2010
 

Sponsorer

Jysk - Logo
Elsass - Logo
Pressalit - Logo

Det Faglige Hus

Samarbejdspartnere

Helsingør Kommune

SOIF2018 Box - Lions

SPUC - Klub Liv og Motion

Øvrige sponsorer

ok-logo - web

Nelleman-Fonden

NordeaFonden_Logo

Spar Nord Fonden

Super Brugsen logo

SWEET IMAGE logo

Slagter Baagø - Logo

MissB Logo

Logo Fotoklubben Kronborg

Buy Aid

Sensodyne Logo

Colgate_Logo

Essilor_P_Logo

kontaktlinse institut logo

Forsyning Helsingør