| Print side |

Forside | Info | Idrætter | Tilmelding | Tilmeldingsbarometer | Program | Resultater | Kontakt

 

 

Tilmeldinger

Nedenfor vises en liste over personer tilmeldt Floorball. Klik på en klub for at se hvorledes tilmeldingerne fordeler sig på de forskellige idrætter.

NavnKlub
Arrtu PaukkonenFinland
Jani VenäläinenFinland
Jere NieminenFinland
Joona HeiskanenFinland
Juha SalonenFinland
Lassi LahtinenFinland
Lauri KinnunenFinland
Markku MäenpääFinland
Mikko KuosmanenFinland
Saku LaitinenFinland
Saul PäivinenFinland
Teemu HeikkinenFinland
Tomi HurtigFinland
Veli-Anne MäntynenFinland
Benedikt MedlGermany
Marinus GrabmeierGermany
Mohamed ElShewyGermany
Phillip MüllerGermany
Thomas KöckGermany
Tobias JäntschGermany
Tobias SchmöllerGermany
Wolfgang HaasGermany
Niels MeyerHandicapidrætsklubben Skjold
Peter JensenHandicapidrætsklubben Skjold
Sune FoldagerHandicapidrætsklubben Skjold
Anders AndersenHerning Floorball Club
Dan ThistedHerning Floorball Club
Dina DireksenHerning Floorball Club
Dorthe JensenHerning Floorball Club
Frederik SandgaardHerning Floorball Club
Inger HøjbjergHerning Floorball Club
Jens HedegaardHerning Floorball Club
Kaia Linea Ellekær UdengaardHerning Floorball Club
Keith KjærHerning Floorball Club
Margus PetersenHerning Floorball Club
Martin AndersenHerning Floorball Club
Martin VestergaardHerning Floorball Club
Morten Emil LarsenHerning Floorball Club
Nicklas DalsgaardHerning Floorball Club
Niels Hindborg KristensenHerning Floorball Club
Casper StøchkelKlub Liv og Motion
Henrik Kring LorentzenKlub Liv og Motion
Michael Al-KhouriKlub Liv og Motion
Mie OlsenKlub Liv og Motion
Paw MøllerKlub Liv og Motion
Simon B. ChristensenKlub Liv og Motion
Claus CubbinLavuk Sport og Entertainment
Paw NielsenLavuk Sport og Entertainment
Rasmus sejrLavuk Sport og Entertainment
Thor JensenLavuk Sport og Entertainment
Tim BuchLavuk Sport og Entertainment
Tim JørgensenLavuk Sport og Entertainment
Tom MadsenLavuk Sport og Entertainment
Bjørn PalmquistTeam 2010
Casper StorgaardTeam 2010
Frede Bach KristiansenTeam 2010
Jan MølgårdTeam 2010
Jesper Rohde NielsenTeam 2010
Lars IversenTeam 2010
Michael NilssonTeam 2010
Alex Dahl JensenVIKA Thisted
Casper Glargaard JensenVIKA Thisted
Christian VutborgVIKA Thisted
Flemming JensenVIKA Thisted
Henrik Bach MadsenVIKA Thisted
Kim PedersenVIKA Thisted
Martin AndersenVIKA Thisted
Natasja AndersenVIKA Thisted
Nicolaj KærVIKA Thisted
Patrick Stiven KnudsenVIKA Thisted
Simon MøllerVIKA Thisted
Søren KærVIKA Thisted
Tobias DahlgaardVIKA Thisted
 

Sponsorer

Jysk - Logo
Elsass - Logo
Pressalit - Logo

Det Faglige Hus

Samarbejdspartnere

Helsingør Kommune

SOIF2018 Box - Lions

SPUC - Klub Liv og Motion

Øvrige sponsorer

ok-logo - web

Nelleman-Fonden

NordeaFonden_Logo

Spar Nord Fonden

Super Brugsen logo

SWEET IMAGE logo

Slagter Baagø - Logo

MissB Logo

Logo Fotoklubben Kronborg

Buy Aid

Sensodyne Logo

Colgate_Logo

Essilor_P_Logo

kontaktlinse institut logo

Forsyning Helsingør